shopping_cart

PYTLE, SÁČKY, TAŠKY

Pytle

Nabízíme široký výběr pytlů, které jsou v objemu od 16 litrů do 240 litrů. V naší nabídce naleznete pytle na velký odpad od 120 do 240 litrů, které se hodí na větší uklízení domů, zahrad nebo do velkých odpadkových košů např. ve firmách a hřištích.
Dále máme klasické pytle do odpadkových košů, v objemu od 16 do 110 litrů v mnoha různých barevných a typových provedeních (s uchy, se zatahovacím systémem, bez zatahovacího pásu, klasické, ekologické nebo voňavé).
Mimo tyto základní pytle nabízíme možnost výroby pytlů přímo na přání zákazníka. Stačí pouze napsat požadovaný rozměr + odběr a nejpozději do 24 hodin od obdržení poptávky se vám ozveme.

CHCI KOUPIT PYTLE ONLINE
CHCI KOUPIT SÁČKY ONLINE

Sáčky

V naší nabídce sáčků naleznete mnoho druhů od klasických mikrotenových, zip sáčků až po sáčky určené na psí exkrementy.
Sáčky mají mnoho využití od balení produktů v obchodech, balení potravin nebo uskladňování potřebných věcí a drobností. V naší nabídce naleznete velké množství svačinových sáčků pro děti, které jsou barevné, a tudíž i více lákavé. Dále klasické transparentní rolo nebo odtrhávací sáčky, které se také dají využít v domácnostech, ale více se využívají v obchodech.
Dále máme v nabídce sáčky na led a zamrazování potravin, které jsou opatřeny popisovacím štítkem. Posledním velmi oblíbeným produktem v kategorii sáčků jsou rychlouzavírací ZIP sáčky. Sáčky jsou opatřené zip jezdcem, který slouží k rychlému a opakovatelnému uzavření a otevření. Mimo tyto základní sáčky nabízíme možnost výroby sáčků přímo na přání zákazníka.

Tašky

Rovněž i naší nabídce tašek je velké množství druhů. Nejčastější typy jsou tašky HDPE nebo tašky papírové. Tašky umíme navrhnout přímo Mimo tyto základní
tašky nabízíme možnost výroby tašek přímo na přání zákazníka, nejvíce se jedná o tašky s potiskem. Tyto série jsou velmi oblíbené ať už se jedná o klasické „igelitky“ nebo tašky papírové.