shopping_cart

BALÍCÍ TECHNIKA

V kategorii balící techniky naleznete produkty, které vám usnadní manipulaci a¨balení s obalovými materiály.
Mezi nejzákladnější balicí techniku patří odvíječe lepicích pásek a odvíječe ručních stretch fólií. Odvíječe lepicích pásek nabízíme od šíře 10 mm až po 75mm. Odvíječe fixačních fólií umíme nabídnout v mnoha provedeních vhodných pro fixační fólii od 10 mm až po 500mm.
CHCI KOUPIT BALÍCÍ TECHNIKU ONLINE 

Další kategorii balicí techniky jsou vázací pásky. V této kategorii se nachazejí spony pro vázací pásky:
  • Spona plastová
  • Sponá drátek
  • Spona plíšková
plíšky – Většina těchto spon je v provedení s vroubky, které zajistí větší pevnost spoje. Ocelové spony jsou vyráběny z pozinkovaného, nebo obyčejného ocelového plechu.

drátky – Drátěné vázací spony pracují na principu samosvornosti. Jejich obrovskou výhodou je možnost opakovaného použití. Spony jsou vyrobeny z oceli a dodávají se v pozinkovaném provedení. Šíře spony je dána šíří vázací pásky.

Plastové spony – Vynikají svou jednoduchostí: snadné založení pásku do spony, stejně jako u drátěné spony, umožňují víceré použití. Ovšem jejich nevýhodou je nižší pevnost, proto nejsou vhodné k vázaní těžkého zboží.

K zafixování vázací pásky je rovněž potřeba páskovací stroj neboli páskovačka. Při jeho výběru je vždy nutné vycházet ze druhu vázací pásky a počtu požívání. V naší nabídce naleznete mnoho druh páskovacích strojů od ručního mechanického páskovače až průmyslové akumulátorové páskovače.