shopping_cart

BUBLINKOVÁ FÓLIE

Bublinková fólie je nejpopulárnější materiál při balení křehkého zboží. Bublinková fólie je obalový materiál vyrobený z LDPE neboli nízkohustního polyetylenu.
Balící fólie se dá vyrábět z čistého nebo recyklovaného LDPE. V naší nabídce nalezete bublinkové fólie, které jsou vyrobeny pouze ze 100 procentně čistého materiálu.

Na bublinkové fólii jsou pravidelně rozmístěny bublinky, které zabraňují poškození výrobků během přepravy nebo skladování. Její alternativní využití je i v tepelné a zvukové izolaci. Bublinková fólie a mirelon jsou nejvíce populárním obalovým materiálem při přepravě zboží, které potřebuje zvýšenou ochranu. Je to pevný materiál, který se ale snadno přizpůsobí jakémukoli tvaru. Dále je to velmi lehký materiál, se kterým se dá
perfektně zabalit jakékoli zboží.

CHCI KOUPIT BUBLINKOVOU FÓLII ONLINE
V naší nabídce je standardně bublinková fólie dvouvrstvá (jedna strana hladká na druhé bublinky), ale na poptání umíme vyrobit taktéž i bublinku třívrstvou (bublinka, fólie, bublinka).

Typy bublinkových fólií:
  • Standardní bublinková fólie
  • Antistatická bublinková fólie
  • Bublinková fólie s UV stabilizací
 
Velikost bublinek:
  • Standardní 1cm (výše bublinek 0,4-0,5 cm)
  • Velké 2,5 cm (výše bublinek 0,9-1,0 cm)
Šíře role:
  • Od 0,1 – 1 m
Použití bublinkové fólie
Klasické bublinkové fólie se používají při balení křehkého zboží, nebo zboží které potřebuje zvýšenou ochranu při transportu nebo skladování.

Bublinková fólie s UV stabilizací se využívá k balení křehkých předmětů, na které bude působit sluneční záření.

Bublinková fólie antistatická je ideálním pomocníkem při balení elektroniky, a kovového zboží, které podléhá statickému náboji. Díky aplikaci této bublinkové fólie nemusíte mít strach, že se vaše zboží během přepravy poškodí a navíc, že podlehne zkáze díky statickému náboji.